Select Language EN | TR

Diğer Projelerimiz

gunes-enerjisi

Güneş Enerjisi

Solar projelerinde dikkat ettiğimiz hususlar; Güneşin gücünü sizlere sunuyoruz. Güneş enerjisi potansiyeli, arazinin niteliği, uzaklık durumu, iklim durumu. Tesis alanı ve güç kapasitesi, elektrik durumu, elektrik üretimi, Co2 emisyon miktarları, ekonomik ve finansal yatırım analizleri, tesis teknoloji seçimi, 3 boyutlu tesis simülasyonu, bağlantı trafo güç yoğunluğu ve kısa devre güçleri analizi, arazi saha ve mülkiyet kontrolü.

ruzgar-enerjisi

Rüzgar Enerjisi

Rüzgar projelerinde dikkat ettiğimiz hususlar; rüzgar enerjisi potansiyeli, arazinin netliği, uzaklık ve yükseklik durumu, iklim rik üretimi ve co2 emisyon miktarları, ekonomik ve finansal ön yatırım analizleri, türbin seçimi, bağlantı trafo seçimleri, arazi saha mülkiyet kontrolü durumu, türbin noktaları ve güç kapasiteleri, güneş enerjisi potansiyeli, arazinin niteliği, uzaklık durumu, iklim durumu. Tesis alanı ve güç kapasitesi, elektrik durumu, tesis alanı ve güç kapasitesi, elektrik üretimi.

su-aritma

Su Arıtma Tesisleri

Attığımız her adımı sizleri düşünerek geçiriyoruz. Doğa mükemmel dengelerle korunmaktadır bu mekanizma gün geçtikçe daha fazla zorlanarak bu dengeleri korumaya çalışmaktadır. İnsanoğlu dinamik yapısı içinde kendi teknolojisi rahatlığı ve hırsları içinde sürekli yeniye ve güzele doğru hareket ederken maalesef bu kendi kendini koruyan mekanizmaya gün geçtikçe daha fazla zarar vermektedir.

recycle

Geri Dönüşüm Fabrikaları

Geri dönüşüm, atık ve çöp yönetimi çevre koruma ve tükenebilir kıt kaynakların etkin kullanımı açısından çok önemli kavramlardır. Geri kazanım ile elde edilebilecek hammadde olarak tekrar kazanılabilecek kağıt, pet, plastik, alüminyum ya da çelik meşrubat kutuları, tetra ambalaj vb. malzemeler kaynağında toplanılabilirse ülke varlıklarına büyük “katma değerler” kazandırılmış olacaktır. Şahin Group olarak Recycle Sistemini büyütmek için tüm gücümüzle sizlerin yanındayız.

high-building

Gökdelen İnşaatları

Estetik görüntüleri, sağlamlığı ve dikkat çekici mimari yapılarıyla hayalinizdeki gökdelen inşaat projelerinizi hayata geçirmek için yanınızdayız.

maden

Maden Çıkartma

Yeraltı projelerinizde de yanınızdayız. Maden projeleri: Krom, kömür, ithal ve yerli kömür tedarik projeleri, jeoloji, jeoteknik mühendislik, maden / madencilik ekonomisi, zenginleştirme prosses mühendisliği.

akaryakit

Akaryakıt Sektörü

Kendi tesisimiz olan  Durusu Park, Arnavutköy’de (3. köprü güzergahı) Şahin İnşaat Petrol olarak benzin istasyonu işletmeciliği yapmaktayız.

ucak-gemi

Uçak ve Gemi Projeleri

Sizleri en yükseğe çıkarmak için buradayız. Türkiye mümessilliklerine sahip olduğumuz fabrikalarla Uçak ve Gemi inşaatlarını gerçekleştiriyoruz.