Select Language EN | TR

Tamamlanmış Projelerimiz

Capital Courtyard

17.000 m2 alan içinde düşünülmüş özel ayrıcalıklarla dolu bir yaşam alanı… Farklı özelliklere sahip 99 daire ile her türlü ihtiyaca cevap veren bir dünya… Büyük kentin geniş coğrafyasına yayılmış tüm ihtiyaç noktaları hemen yanıbaşınızda. Ev ile sosyal hayatın iç içe geçtiği ideal bir hayat. Açık ve kapalı havuzu, restoran-barı, fitness center’ı, çocuk parkı, kapalı garajı ve yeşil alanlarıyla tüm beklentilerinizi karşılayacak sosyal tesisleriyle mutlu ve sağlıklı bir yaşam merkezi.

Kemer Vadi Konakları

2007 Tarihinde Projesine başlanılan Kemer Vadi konakları 2009 yılında anlaşılan tarihte tamamlanmıştır. Kemer Vadi Konakları, kendine has mimarisiyle ve her karesi özenle değerlendirilen iç planıyla, anahtarınızı elinize alıp kapısından girdiğiniz an itibariyle neresini değiştireyim diye düşünüp uğraşmayacağınız, attığınız ilk adımda kendinizi özel hissedeceğiniz özel bir yuva.

Maslak Polaris Center – A Tipi Teknolojik Bina

Türkiyenin en prestijli binalarından Maslak POLARIS CENTER inşaatı Toplam 44,000 m2 ve 34 katlı A-tipi Teknolojk bina projesi olarak planlanıp hayata geçirilmiştir.